Проектне планування – важливий крок до розвитку громад та євроінтеграції Херсонщини

Відкриваючи сесію проектного планування, в.о. заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій наголосив: «Херсонська облдержадміністрація усвідомлює, що світ навколо відкриває нові величезні перспективи, саме тому обласна влада повинна відповідно реагувати на виклики часу та постійно розвиватися. Розуміючи потреби бізнесу, який є основним джерелом податкових надходжень і збільшення місцевих бюджетів, намагаємося зменшити фактор бюрократії, натомість запровадити децентралізацію повною мірою, дерегуляцію та конструктивну співпрацю і взаємодія із суспільством».

Також Дмитро Бутрій, говорячи про користь і важливість проведення сесії проектного планування для Херсонщини, звернув увагу, що для вирішення нових завдань в облдержадміністрації створено новий підрозділ – управління регіональної політики, основними напрямками діяльності якого є фандрайзинг, активна взаємодія з інститутами громадянського суспільства, об’єднаними територіальними громадами, місцевим бізнесом, а також формування і реалізація політики регіонального розвитку в цілому.

«Ми хочемо, аби з початком функціонування управління почався новий етап співпраці між владою та громадою. Ми хочемо стати реальними партнерами. Адже саме синергія взаємодії є запорукою стрімкого розвитку нашого регіону», – наголосив Дмитро Бутрій.

Детальніше – дивіться на сайті облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *